Norite susipažinti su „debesų kompiuterija”? Užsisakykite kursus!

Apie „cloud computing” girdėjo kone kiekvienas kompiuteriu ir internetu besinaudojantis žmogus. Tik, deja, vieningo supratimo nėra – vieni debesų kompiuterija laiko nuotolinį prisijungimą prie darbalaukio, kiti – muziką, kurią pasiekia per „iDaiktus”, treti – Google pašto dėžutę. „Cloud computing” koncepcija apima visas šias, ir dar daugybę kitų paslaugų ir jų teikimo formų.

„Penkių kontinentų” mokymo centras siūlo grupinius arba asmeninius 10 valandų mokymus apie „debesų kompiuteriją” už pusę arba beveik tūkstantį litų, kurių metu klausytojai sužinos apie informacijos siuntimo ir talpinimo būdus internete, socialinius tinklus, „cloud computing” tendencijas. Po kursų klausytojas sugebės talpinti ir tvarkyti bet kokios apimties dokumentus internete, įvaldys grupinio darbo įrankius, pasiekiamus iš „debesies”, išmoks naudotis duomenų talpyklomis internete ir pasieks didesnio mobilumo, galės inovatyviai žvelgti į situacijas ir padidins savo įmonės konkurencingumą, pritaikant debesų kompiuterijos technologijas.
Šaunu, kad mokymų įmonės neatsilieka nuo technologijų pažangos ir šviečia žmones ne tik techniniais, bet ir idėjiniais IT klausimais, juk „cloud” paslaugos iš tiesų yra labiau nauja IT paslaugų teikimo paradigma, nei kad nauja apčiuopiama paslauga.